duyuruElektroArge.com'a Hoşgeldiniz. Üye Olmak İçin Tıklayın. duyuru

houseForum ana sayfa   iletişimİletişim   bilgiSSS  
kırmızı yeşil mavi
ekleKayıt  anahtarGiriş
evForum ana sayfa goE-Kütüphane goE-Ders goPhotoshop
 

  • Reklam

Ders 5 - Ekran Görüntü Modu

Photoshop Dersleri - Okan BİLKE

Ders 5 - Ekran Görüntü Modu

Mesajgönderen okanbilke » 22 Haz 2016 20:57

Ekran görüntüsü modunu ayarlayarak, başlık çubuğu, menü çubuğu ve kaydırma çubuklarını görüntüleyebilir veya gizleyebilirsiniz. Ekran görüntüsü modunu ayarlamak için View menüsünden veya araç çubuğunun alt tarafındaki Resim Change Screen Mode aracından yararlanabilirsiniz.
Varsayılan ekran görüntü modunda menü çubuğu, başlık çubuğu ve kaydırma çubukları görüntülenir. Herhangi bir ekran görüntü modundan varsayılan görüntü moduna geçmek için View menüsünden Screen Mode komutunu seçip Standard Screen Mode komutunu tıklayın veya araç çubuğunun alt tarafındaki Change Screen Mode aracına tıklatıp gelen seçeneklerden Standart Screen Mode seçeneğini tıklatın.
Tam ekran modu ve menü çubuğu modunda başlık çubuğu ve kaydırma çubukları yer almaz, arka plan siyah şeklindedir. Tam ekran modu ve menü çubuğu moduna geçmek için View menüsünden Screen Mode komutunu seçip Full Screen Mode With Menu Bar komutunu tıklayın veya araç çubuğunun alt tarafındaki Change Screen Mode aracına tıklayıp gelen seçeneklerden Full Screen Mode With Menu Bar seçeneğini tıklayın.
Resim

Tam ekran modunda arka plan siyah olur ve başlık çubuğu, menü çubuğunu ve kaydırma çubukları görüntülenmez. Tam ekran moduna geçmek için View menüsünden Screen Mode komutunu seçip Full Screen Mode komutunu tıklayın veya araç çubuğunun alt tarafındaki Change Screen Mode aracına tıklayıp gelen seçeneklerden Full Screen Mode seçeneğini tıklayın.
Resim

Tam ekran modundan çıkmak için klavyeden Esc tuşuna basın.
okanbilke@gmail.com
Kullanıcı avatarı
okanbilke
Site Kurucusu
Site Kurucusu
 
Mesajlar: 721
Beğendiklerim: 0 mesaj
Beğenilenlerim: 0 mesaj
Kayıt: 15 Mar 2013 13:09
Konum: Ankara

Reklam

Dön Photoshop

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir


  • Reklam
cron